Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Oj jakub z wawy tak się przejmujesz losem stadniny czy jesteś zwykły de**l troll.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
konie mi latają, nie znam się na tym. Żal że pis spieprzył coś w czym byliśmy najlepsi na świecie i to był dowód do dumy. Mało jest w rzeczy w czym byliśmy kiedykolwiek najlepsi na świecie. Szkoda no i koni żal
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wy prawaki jesteście wyjątkowi nie znasz mnie i juz wyzywasz mnie od de**li ciebie ja nie znam ale jak i odpowiem tak jak na to zasługujesz czyli na ku**ach to dosądzacie mnie od chamów o niskich standardach etycznych. Jesteście wyjątkowi naprawde dlatego nikt na wiecie nie chce mieć z wami nic do c...
wy prawaki jesteście wyjątkowi nie znasz mnie i juz wyzywasz mnie od de**li ciebie ja nie znam ale jak i odpowiem tak jak na to zasługujesz czyli na ku**ach to dosądzacie mnie od chamów o niskich standardach etycznych. Jesteście wyjątkowi naprawde dlatego nikt na wiecie nie chce mieć z wami nic do czynienia z wyatkiem ruskich oni sa podobni ale sprytniejsi i bardziej nieprzewidywalni
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No fakt rozpieprzyli to ładnie. Teraz będzie janowska hodowla kotów wierzchowych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Podobno Tusk osobiście dzwonił do Arabów i prosił aby nie przyjeżdżali ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane