Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2A PAKAMERA Z MAXIM KRULEM BAWARII/erbach/PRZEBYWAJA POD kasa na czerskiej w godzinach wypłat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wypłaty wstrzymane do odwołania bo antypolski biznes powoli plajtuje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rozwijając kolejny cytat: "nie wszystkie trolle dostają wynagrodzenie za swoją pracę. Są też trolle ideowe" No i zgadza się, płatnych jest 20% a reszta to stado ideowych baranów. Ba, żeby ideowych...są tak ograniczeni i prymitywni, że czasem trudno w to uwierzyć. Zauwazcie, że pisuary dosł...
Rozwijając kolejny cytat: "nie wszystkie trolle dostają wynagrodzenie za swoją pracę. Są też trolle ideowe" No i zgadza się, płatnych jest 20% a reszta to stado ideowych baranów. Ba, żeby ideowych...są tak ograniczeni i prymitywni, że czasem trudno w to uwierzyć. Zauwazcie, że pisuary dosłownie z dnia na dzień potrafią znienawidzieć osobę - jeżeli osoba wyrazi niezadowolenie z działań umiłowanej partii. Te barany nie rozumieją, że to tylko partia, grupa ludzi u koryta która dla tego koryta powie wszystko co wyborca chce usłyszeć."
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rozwijając kolejny cytat: "nie wszystkie trolle dostają wynagrodzenie za swoją pracę. Są też trolle ideowe" No i zgadza się, płatnych jest 20% a reszta to stado ideowych baranów. Ba, żeby ideowych...są tak ograniczeni i prymitywni, że czasem trudno w to uwierzyć. Zauwazcie, że pisuary dosł...
Rozwijając kolejny cytat: "nie wszystkie trolle dostają wynagrodzenie za swoją pracę. Są też trolle ideowe" No i zgadza się, płatnych jest 20% a reszta to stado ideowych baranów. Ba, żeby ideowych...są tak ograniczeni i prymitywni, że czasem trudno w to uwierzyć. Zauwazcie, że pisuary dosłownie z dnia na dzień potrafią znienawidzieć osobę - jeżeli osoba wyrazi niezadowolenie z działań umiłowanej partii. Te barany nie rozumieją, że to tylko partia, grupa ludzi u koryta która dla tego koryta powie wszystko co wyborca chce usłyszeć."
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane