Reklama
Reklama

Komentarze

9
P
piotrek_12346 🏹 Łowca
8 lat temu

ZERRO zawsze zostanie ZERREM!

0

Zglos komentarz

N
najebam 😏 Szyderca
8 lat temu

Amen !

0

Zglos komentarz

N
nycticorax 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Tak, i do końca życia będzie musiał służyć szechterowi, wstawiajac wstawki na wiosce.

0

Zglos komentarz

P
piotrek_12346 🏹 Łowca
8 lat temu

Jemu wystarczy to co wyłudził od "ZŁEJ" UE na konferencję na temat polityki klimatycznej i jakoś cisza w "policji partyjnej" zwaną prokuraturą!

0

Zglos komentarz

N
nycticorax 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Chyba "zwanej". Tak będzie bardziej po Polsku, nie uważasz Piotrusiu?

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
8 lat temu

MAXI KRULU BAWARII/erbach/NIE TAK JAK BOLEK...CZY BYDLOSZEWSKI...TO NAUKOWCY I PROFESOROWIE / z nadań/...o WYKSZTALCENIU twojego szefa A.SZ nie wspomnę..

0

Zglos komentarz

E
e.merk 😏 Szyderca
8 lat temu

Bodan jajuszka Prezesa wylizane? Tadzio nagrywał?

0

Zglos komentarz

K
kropek2 🏹 Łowca
8 lat temu

Przez takie paskudne typy jak maxi mam pozytywne podejście do Pisu.

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
8 lat temu

Im większa miernota, tym szybsza kariera w strukturach PISu ;)

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
8 lat temu

Bo to jest rząd samych fachowców

0

Zglos komentarz

L
8 lat temu

Pana Zbyszka to możecie tam gdzie papier toaletowy jest przeznaczony - co najwyżej!

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Nie chodzi o dobre stopnie w szkole a o to by być czopkiem we właściwej dvpie...

0

Zglos komentarz

K
komandos13 🏹 Łowca
8 lat temu

podobno donosił na kolegów z roku

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Nie żebym go bronił ale zdanie egzaminu na aplikacje kiedy nie ma się pleców czy też dostanie pracy w prokuraturze bez odpowiednich koligacji jest niesamowicie trudne i graniczy z cudem. Ci co siedzą w tym to wiedzą o co chodzi ;)

0

Zglos komentarz

Reklama