Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Maxiu juz to wczoraj wrzuciłeś - sorki wczoraj to zrobiłeś z innego konta..A dwa to patrzac na wybite szyba u ogólną ruinę to ksiadz krzyż z ołtarz zdjął kilkanaście lat temu.:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
po pierwsze nie jestem maxiu,po drugie wybite szyby ponieważ ksiądz specjalnie tak dbał by zabytek zrujnować, po trzecie ołtarz usuniety niedawno ( wten piątek) pod pretekstem renowacji bo jedynie prawa kościelnego się bał i nie chciał wjechać w niego buldożerem, popiate jak mi nie wierzysz zadzwoń...
po pierwsze nie jestem maxiu,po drugie wybite szyby ponieważ ksiądz specjalnie tak dbał by zabytek zrujnować, po trzecie ołtarz usuniety niedawno ( wten piątek) pod pretekstem renowacji bo jedynie prawa kościelnego się bał i nie chciał wjechać w niego buldożerem, popiate jak mi nie wierzysz zadzwoń do tej miejscowości Morasek koło poznania , był to kościuł kościół pod wezwaniem Świętej Trójcy mieścił się przy ul. Franciszka Jaśkowiaka,wybudowany oczywiście z własnych datków mieszkańców Moraska i Radojewa. JAKIM PRAWEM ZAGARNIA SIĘ CZYJĄŚ WŁASNOŚĆ I CZYJĄŚ ZIEMIĘ
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane