Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
10A o puszczy i dzikach w "ciąży" zapomniałeś ? Musicie znowu zebrac ludzi z Polski i zawiesc tam autokarami którzy będą protestowali jako tubylcza ludnosc
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Autokarem to ty jechałeś na wiec poparcia dla Trumpha i do tego dostałeś jeszcze 200 zł a w Puszczy obecnie jest największa akcja protestacyjna ludzi z całego świata. Pacanie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widzialem jakies 3mld ludzi tam jest
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chyba na marszu "miliona" który po raz 3 się nie odbył bo chętnych brak bez darmowych autobusów. W sumie i tak jutro już cię tu nie będzie to po uj coś w ogóle tu piszesz??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chodziło mi o kontrmanifestacje gdzie bolek chciał wyprowadzić miliony a okazalo się zupełnym niewypalem to postanowil przekimac w szpitalu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Obrońcy są OBROŃCAMI dopuki taki dzik czy sarna ewentualnie łoś nie wyskoczy na drodze w czasie jazdy autkiem. I przy okazji nie rozpieprzy autka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za dużo to jest polityków, którzy szkody robią nieporównywalnie większe od łosi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To dlatego, że jest więcej wypadków z udziałem łosi, więc to w trosce o bezpieczeństwo kierowców. Ciekawe kiedy będą odstrzeliwać pijanych kierowców, którzy powodują znacznie więcej wypadków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A wytłóc wszystko co lata i biega po lasach. A potem dać kasę na odnowę populacji. Podwójny zarobek będzie dla niektórych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Maxiu wstawił swoje foto by pokazać jak mu stara rogi przyprawiła
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
NAJLEPIEJ JAKBY PODPISAL DECYZJE O STRZELANIE DO WLASNYCH PUSTYCH LBOW !!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Specjalista od wszystkiego się znalazł, od konstytucji, od praworządności, od wycinki drzew... I od myślistwa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane