Reklama
Reklama

Komentarze

4
J
jurek1102 Czysta Moc
8 lat temu

No bodany to łykają :)

0

Zglos komentarz

M
maxicoveri 👑 Bóg Wiochy
8 lat temu

Ale jak pisaliśmy,że będą zwolnienia to wyzywano nas i że szerzymy komunistyczną propagandę...a tu masz babo placek

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
8 lat temu

W szkole mojego syna wyleciało 4 nauczycieli przypadkiem należących do SLD.

0

Zglos komentarz

T
thyr 🎖️ Snajper
8 lat temu

To SLD jeszcze istnieje ?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
8 lat temu

W Łodzi jak najbardziej, i to jest zadziwiająco prężne.

0

Zglos komentarz

F
funkiller 😏 Szyderca
8 lat temu

Przecież to jeden ch...j, kto zwala winę na kogo, bo tak było, jest i będzie. A z tym niżem demograficznym, to co, jakaś nowość? Niż mamy od kadencji pisi...orów? Ciągnie się już od lat. Platformiaki tak prężnie zadziałali, że nauczycieli było niemal tylu, ilu uczniów. Teraz dramat, żałoba i zgrzyta...

Przecież to jeden ch...j, kto zwala winę na kogo, bo tak było, jest i będzie. A z tym niżem demograficznym, to co, jakaś nowość? Niż mamy od kadencji pisi...orów? Ciągnie się już od lat. Platformiaki tak prężnie zadziałali, że nauczycieli było niemal tylu, ilu uczniów. Teraz dramat, żałoba i zgrzytanie zębami. Co to będzie, bo nauczyciele lecą na pysk? Dalej będę uważał, że było ich za dużo i już dawno należało to ograniczyć. Tym bardziej, że każdy z nich jakoś czuł powołanie, tylko dziećmi nie było komu się zająć jak przychodziły ferie albo wakacje, że o wszystkich świętach nie wspomnę.

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
8 lat temu

MAXI KRULU BAWARII/erbach/Podobno zwolnia CIEBIE -nie bedziesz juz wykładal dla mlodych adeptow AGORY tematu:trolling podstawa dzialalnosci wujka SOROSA.DRAMAT.

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
8 lat temu

czy mohery jeszcze to łykają.

0

Zglos komentarz

P
Piotrlllll 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Łykają de**le zawsze łykają .Brzozę łyknęli pe****la ministrem łyknęli

0

Zglos komentarz

Reklama