Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale jak pisaliśmy,że będą zwolnienia to wyzywano nas i że szerzymy komunistyczną propagandę...a tu masz babo placek
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W szkole mojego syna wyleciało 4 nauczycieli przypadkiem należących do SLD.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież to jeden ch...j, kto zwala winę na kogo, bo tak było, jest i będzie. A z tym niżem demograficznym, to co, jakaś nowość? Niż mamy od kadencji pisi...orów? Ciągnie się już od lat. Platformiaki tak prężnie zadziałali, że nauczycieli było niemal tylu, ilu uczniów. Teraz dramat, żałoba i zgrzyta...
Przecież to jeden ch...j, kto zwala winę na kogo, bo tak było, jest i będzie. A z tym niżem demograficznym, to co, jakaś nowość? Niż mamy od kadencji pisi...orów? Ciągnie się już od lat. Platformiaki tak prężnie zadziałali, że nauczycieli było niemal tylu, ilu uczniów. Teraz dramat, żałoba i zgrzytanie zębami. Co to będzie, bo nauczyciele lecą na pysk? Dalej będę uważał, że było ich za dużo i już dawno należało to ograniczyć. Tym bardziej, że każdy z nich jakoś czuł powołanie, tylko dziećmi nie było komu się zająć jak przychodziły ferie albo wakacje, że o wszystkich świętach nie wspomnę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
MAXI KRULU BAWARII/erbach/Podobno zwolnia CIEBIE -nie bedziesz juz wykładal dla mlodych adeptow AGORY tematu:trolling podstawa dzialalnosci wujka SOROSA.DRAMAT.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Łykają de**le zawsze łykają .Brzozę łyknęli pe****la ministrem łyknęli
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane