Reklama
Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

szczerba podobno ma wystąpić w kolejnym ofcinku gry o tron. To prawda ?

0

Zglos komentarz

A
Accura 🏹 Łowca
8 lat temu

Byle tylko w przerwach reklamowych nie było brodaczy.

0

Zglos komentarz

M
MindanaoMDP 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Taki prosty zabieg poseł peło zachował si e jak skończony d**ek i pajac ale odpowiedni komentarzyk i odium spada na przeciwnika brawo:))

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

ja tam czekam materiał o sraniu

0

Zglos komentarz

Reklama