Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten okaz według PISdzielcow walczyl z komuną...tak zabawne ze caly swiat sie smieje :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja już się pogubiłem, to w końcu katobolszewia pisuarowa walczy z tymi komuszkami czy nie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tak kolego walczy tyle że nie ze swoimi jak wszyscy....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Poczekajcie jeszcze troszkę a za kilkanaście lat będą ulice jego imieniem nazywać ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Typowy PISowieć. Myślicie ze Kaczyńscy którzy za komuny w filmach sobie grali byli lepsi? Oni kolejek w sklepach nie znają bo mieli ustawionych starych. W tym kraju nic się nie zmieniło ci co nie głodowali za komuny dziś nadal nie głodują a ci wegetowali nadal wegetują.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ile takich kacyków jest w rzeszach mlaskacza, którzy nie dostali "krzyża zasługi" tylko czystą teczkę. Albo towarzyszy pokroju bolka, którzy wciskają innym kmioty o lotku a ich teczki maja być sfabrykowane.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane