Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i zgadza się. Gdyby głupota unosiła, to ta pisowska hatakumba opusciła by dawno Drogę Mleczną...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
prawakowy id**to myśl jeśli potrafisz on nie jest ani lewakiem ani prawakiem to zwykła prostytuta polityczna bez pogladów bez idei, tylko z parciem na władze i koryto. To ten układ z którym walczycie .układ który wyczuwa koniuktóre był przy po a teraz przeniósł sie na pis a po wyborach przeniesie...
prawakowy id**to myśl jeśli potrafisz on nie jest ani lewakiem ani prawakiem to zwykła prostytuta polityczna bez pogladów bez idei, tylko z parciem na władze i koryto. To ten układ z którym walczycie .układ który wyczuwa koniuktóre był przy po a teraz przeniósł sie na pis a po wyborach przeniesie się na tego kto wygra. Mysl dalej skoro on jest we włądzy przy pis dla takiego jak ty zabrakło miejsca i tak pan jaki wydymał pana seth11
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jaka widać Pan Patryk zmądrzał bo wiedział , że z PO to droga na samo dno i chwała mu za to .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
gosciu pojmij wreszcie że jaki to gośc typu "ustroje się zmieniają a pan zawsze w komisji". Ma w d... wasze pisowskie ideały jesli jakieś macie , ma w d.. po , on jest zawsze przyb takiej partii która do mu władze
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Okazał się zbyt głupi, więc trafił do pisu, gdzie swym de**lizmem wpasował sie idealnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To Kamiński tez by już opuścił drogę mleczną .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kamiński był zbyt głupi aby być w PIS -ie ale ze swoim ilorazem inteligencji nadawał się do po
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
był tak głupi że prezes wbrew jego radom udał się na pamiętną debate z tuskiem gdzie rudy wgniótł go w ziemię
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane