Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Taka teoria Pisu: "jak mają nas okraść to przynajmniej swoi"...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kiedyś ludzie PO może przypomnę.- Praca za 6000 zł? Tylko id***a za tyle pracuje!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co dzisiejsza nomenklatura wzięła sobie głęboko do serca, nie będą przecież id***ami...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Uczciwość nie zależy od przekonań politycznych. Z doświadczenia wiadomo, że nie zależy też od wiary.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
aaaaaa aaa a za PeŁo kradki wincyj i nikt nie mówił ze kradnom dużo, a jak my s PiS toche krencim kreta to odrazu kszyk !!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kradzieże obecnych kacyków są błogosławione przez czarną i czerwoną stonkę. Poprzednia wataha kradła tylko po cichu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sprawdzają jak daleko mogą podejść do krawędzi. Ale jak się ludziska vqrwią i jak za te mo**y nieskalane intelektem złapią i jak w końcu z całej siły kopną w dupska, to się nie skończy klęską przy urnach. Ale klęską dosłownie i wpi****lem być może. Płoty tu nie pomogą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przez osiem lat Polki i Polacy dali się okradać.... ale nie nam. Dobra zmiana.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane