Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Jeśli ktoś uważa że w Polsce są sprawiedliwe i niezawisłe sądy to ma mocno coś nie tak z poznawaniem rzeczywistości.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lewacy (jak widać) są zachwyceni obecnym stanem polskiego sądownictwa :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
sorki to nie ja uważam że sady są oki. Podałem tylko to co naroochał pis na swoim plakacie.Więc albo uważają że są sprawiedliwe i niezawisłe i to trzeba zniszczyć albo są za głupi aby im cokolwiek powierzyć nawet zdezelowana śm***iarkę w drodze na złomowisko
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
lubisz byc rzadzony przez de**li to gratuluje pis jest dla ciebie i sie ciesz
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@jakub-lubisz być rządzony przez de**li+złodziei to gratuluję PO,Nowoczesna jest dla ciebie i się ciesz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bzdury gadasz ale ci wyłuszcze po i moderny nie lubie i nie ufam a zwłaszcza obecnej de**lnej wierchuszki ale pisem gardzę i nie nawidze za niszczenie demokracji, lasów, reputacji miedzynarodowej i za zdrade dyplomatyczną przez działanie na rzecz putina.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane