Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4@krakiw A może chodzi o to, że Kaczyński to świr mający paranoiczne pomysły, chcący je urzeczywistnić. To nie żadne reformy dla dobra suwerena, ale chęć wzięcia ,,pod but'' wszystkiego co się da, by mieć władzę na wieczność jak Łukaszenka, Putin czy Kim Dzong Un.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jak będziemy pod butem UE i Niemiec to będzie ok?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@ukaszszulta Ja bardzo przepraszam, ale pod jakim butem? Co Tobie ta UE zrobiła? Bardzo proszę napisz, jakiej krzywdy doznałaś/eś.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale tego gimbaza patrid**tyczna nie wie. Lech Kaczyński był także na wszystkich spotkaniach w Magdalence.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najpierw straszono tym, że jak PiS dojdzie do władzy to w dwa tygodnie będzie wojna z Rosją. Minęły już prawie dwa lata, a wojny jakoś nie widać. To teraz trzeba straszyć tym, że PiS zrobi w Polsce dyktaturę :D Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że ludzie wierzą, że to jest możliwe! Na oczach...
Najpierw straszono tym, że jak PiS dojdzie do władzy to w dwa tygodnie będzie wojna z Rosją. Minęły już prawie dwa lata, a wojny jakoś nie widać. To teraz trzeba straszyć tym, że PiS zrobi w Polsce dyktaturę :D Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że ludzie wierzą, że to jest możliwe! Na oczach ONZ, NATO czy Unii Europejskiej w Polsce miałaby stworzyć się dyktatura. Nie wiem, czy śmiać się czy płakać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane