Reklama
Reklama

Komentarze

4
J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

czy żeby zrobić kariere u prawaków trzeba być TW, komuchem lub prawdziwym byłym ubekiem albo przynajmniej perelowskim prokuratorem??? Nie wiem jak wy ale ja tu widzę pewien stały wzorzec

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Jarek Grożny! Wielka Smuta!

0

Zglos komentarz

S
S221 🏆 Master
8 lat temu

A kiedy wypieprzą Wolfganga?

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
8 lat temu

Ciekawe kiedy wywalą ambasadora z Berlina za kapowanie ?

0

Zglos komentarz

Reklama