Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6To ten piątek co jest ćpunem heroiny i co pracował w gazecie wyborczej michnika ? Dziękuję dobranoc
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lepszy ten Piątek na detoxie niż wasz gmyz najeb..ny od rana do wieczora w berlinie,czytać nie umisz a w wyborczej nie ma obrazków to skąd wiesz co tam Piątek pisał, nie dziękuj paró.o
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czemu obrażasz junckersa ? ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten czlowiek Was obroni...Podobnie jak wczesniej, uciekajac...To kolejny polityk PiSu, jego inteligencja jest znana od dawna.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
De**lu mozesz mu buty jedynie czyscic a wasza inteligencja razem wzieta nie daje nawet polowy jego. BURAKI
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Precz ty de**lu a czym takim nadzwyczajnym się wykazał antek w życiu????? Całe życie na garnuszku obywateli, nigdy nie przepracował uczciwie jednego dnia. Nie wytworzył nawet 1 dolara polskiego PKB.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Inteligencja" platnych trolli PiSu zabiera glos...Za pieniadze z podatkow.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@bigmarkus - Swoimi komentarzami reprezentujesz kulture PiSu i "kulture polska".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bigmarkus jestes typowym id**tą z wypranym mozgiem przez tefałen. Nissin- bez komentarza
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
preczzkomuną jak tam twoja wojna z bolszewizmem pochwal się ile to krasnoarmiejców utłukłeś. Lepiej wracaj na front
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jaroslaw chowal tego oszoloma przed wyborami...Widocznie ma wiekszego "haka" na Jaroslawa niz jaroslaw na niego...Inaczej taki de**l dawno by juz nie istnial.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ta cała nagonka na Macierewicza jest spowodowana likwidacją WSI i tyle w temacie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
taaa zlikwidowano WSI i zostawino zołnierzy bez osłony kontrwywiadowczej w afganiea, a teraz ciągle jakieś krety sa znajdowane. Przypadek??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane