Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
Krasnolistka 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Zacznij od siebie i pisz o Polsce wielką literą.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

zróbmy tak ja napisze z dużej a oni niech oddadza 100 mln OK?

0

Zglos komentarz

T
tazo667 🏹 Łowca
8 lat temu

naucz się ortografii rusku...

0

Zglos komentarz

T
tazo667 🏹 Łowca
8 lat temu

pewnie wstawił gościu co po polsku nie gawrit

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
8 lat temu

Pisowcy spyerdolą czego się nie dotkną. Szkoda że na dodatek ośmieszają nasz kraj z naszych własnych kieszeni.

0

Zglos komentarz

Reklama