Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie daję na tacę, nie wpuszczam po kolędzie, nie pasę ś**ń. Oto Polska właśnie, w Polsce potrzebującego się kopie, a nie pomaga. Nie masz kasy to każdy może sobie podejść i cię kopnąć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No podaj mu jakubie źródło,chyba że to fake.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kościół bierze a nie daje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Powiedz uczciwie komuchu skąd ty masz takie wiadomości synu urbana z lewego łoża!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przysłali mu wytyczne z centrali.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
czy na pewno chcesz kontakt telefoniczny z tą rodzina? może im powiesz że dobrze im bo sa lewakami?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pewnie że nie jest od pomagania, kościół w Polsce jest od gadania jak bardzo jest prześladowany.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież to za rządów pisu zmieniono prawo lokakowe. Eksmisje można przeprowadzić w każdej chwili, nie ma okresu ochronnego!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To watykański okupant nie jest od pomagania komukolwiek , tylko od brania i dojenia społeczeństwa z gotówki i budżet też , nie może być dwa państwa na jednym budżecie żadne państwo tego nie wyczyma , polska padnie na pysk prędzej czy później zawsze nas może uratować Putin zbawca :-) :-) :-)
To watykański okupant nie jest od pomagania komukolwiek , tylko od brania i dojenia społeczeństwa z gotówki i budżet też , nie może być dwa państwa na jednym budżecie żadne państwo tego nie wyczyma , polska padnie na pysk prędzej czy później zawsze nas może uratować Putin zbawca :-) :-) :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane