Reklama
Reklama

Komentarze

2
[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

To jest hooj przy stronie dla bezdomnych

0

Zglos komentarz

T
Tropiciel11 💩 JP 100%
8 lat temu

To samo zamierzałam napisać ,, bo im****l maxicoveri nie pamięta o stronie internetowej dla bezdomnych ktora kosztowała 49 milionów . TAK 49 MILIONÓW ZŁOTYCH !!!!! Tak platformerskie szuje rozkradały Polskę , ty pop...ier.... dolony im****lu maxicoveri !

0

Zglos komentarz

P
pomarson 😏 Szyderca
8 lat temu

Dlatego PIS = PO

0

Zglos komentarz

Reklama