Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Łoł, kiedyś przegoniłem GEODETĘ ze swojej działki... wiesz co dostałem?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No należy wam sie, ale ciebie to raczej nie zamkną ze względu na niepoczytalność.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wiezienia w Polsce są przepełnione, ale mamy podpisaną umowę z Rosją na zesłanie Syberia przyjemnie każdą ilość złodziei i oszustów , Putin już się cieszy na nowe mięso :-) :-) :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Erdogan nauczyl Kaczynskiego, jak postepowac z opozycja, w czsie swolej ostatniej wizyty w Polsce...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Marzy ci sie ten powrot jurku. Zapomnij. Idziecie na smietnik historii
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ci co protestowali na wykładzie Baumana we Wrocławiu dostali po 3000 grzywny, a nie jakieś tam marne parę stówek. I żaden nie mógł nie zapłacić, bo im komornik wjechał na wypłaty (czyli przy typowych pensjach, czynszach itp, było to półtora miecha bez jedzenia dla gościa i całej jego rodziny). I nik...
Ci co protestowali na wykładzie Baumana we Wrocławiu dostali po 3000 grzywny, a nie jakieś tam marne parę stówek. I żaden nie mógł nie zapłacić, bo im komornik wjechał na wypłaty (czyli przy typowych pensjach, czynszach itp, było to półtora miecha bez jedzenia dla gościa i całej jego rodziny). I nikt nie biadolił, nikt się nad nimi nie użalał w mediach - taka to była demokracja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane