Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PO tylko prawdę mówiło i wszystkie obietnice spełniło oni na 100 ustaw mieli 90 przeciwko obywatelom , a 10 neutralnych. PiS nie jest lepszy ale trzeba być obiektywnym, PO źle robiło i w mediach cisza, a teraz wszyscy plują jadem jak coś źle się dzieje. Dla mnie to szczyt hipokryzji i pokazuje zakła...
PO tylko prawdę mówiło i wszystkie obietnice spełniło oni na 100 ustaw mieli 90 przeciwko obywatelom , a 10 neutralnych. PiS nie jest lepszy ale trzeba być obiektywnym, PO źle robiło i w mediach cisza, a teraz wszyscy plują jadem jak coś źle się dzieje. Dla mnie to szczyt hipokryzji i pokazuje zakłamanie mediów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A kogo kur.. obchodzi teraz PO?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Większość Polaków nie rozumie, że 500+ jest płacone z ich podatków, a spodziewasz się, że ktoś zrozumie twój post?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to smutne ale czego wymagać od nizin społecznych, która niedawno dopiero przestała się trawą podcierać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Większość Polaków a szczególnie elektorat PISuaru nie rozumie ze płaci o wiele więcej podatków niż to co widzi na świstku wypłaty. Już nawet nie chce mi się znów rozpisywać tak aby idioci zrozumieli o co chodzi. Niech sobie poczytają sami. Ale taki jeden z drugim widzi na świstku wypłaty podatek 200...
Większość Polaków a szczególnie elektorat PISuaru nie rozumie ze płaci o wiele więcej podatków niż to co widzi na świstku wypłaty. Już nawet nie chce mi się znów rozpisywać tak aby idioci zrozumieli o co chodzi. Niech sobie poczytają sami. Ale taki jeden z drugim widzi na świstku wypłaty podatek 200zł i myśli z tylko tyle podatków miesięcznie płaci buhahaha.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy to że pis chce żeby ludzie byli zatrudniani na umowę o pracę a nie jakiegoś śm***ia typu umowa zlecenie to źle,żeby ozusować członków rad nadzorczych którzy nic nie robią tylko biorą kasę to też źle? coś się chyba komuś popitoliło i nie odróżnia dobra od zła .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdyby ZUS był korzystny dla ludzi, to nie potrzebny byłby rzymus.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane