Reklama
Reklama

Komentarze

5
B
bodan 🌾 Wieśniak
8 lat temu

MAXI KRULU BAWARII/erbach/ ta K.... TO TY?.

0

Zglos komentarz

N
najebam 😏 Szyderca
8 lat temu

bodan/królu trolli pisowski/ nawet w tej oczywistej sytuacji nie potrafisz przyznać racji

0

Zglos komentarz

O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
8 lat temu

bodan nie przyzna racji bo straci dochody i za co kupi wino

0

Zglos komentarz

S
seth11 🏹 Łowca
8 lat temu

Wiesz maxiu mniej więcej jakie będą zmiany? Dajesz te rewelacje, ciekaw ich jestem.

0

Zglos komentarz

M
maxicoveri 👑 Bóg Wiochy
8 lat temu

posłuchaj ID**TY Sasina to się wszystkiego dowiesz...

0

Zglos komentarz

S
seth11 🏹 Łowca
8 lat temu

Wolę posłuchać id**ty maxa :)

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Wczoraj były pielgrzymki piesze do Kwatery głównej.

0

Zglos komentarz

R
rafirafi76 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Zdrów to on chyba już nie będzie...

0

Zglos komentarz

K
kropek2 🏹 Łowca
8 lat temu

Dla mnie to niech rządzi nawet jego kot. Oby nie platfusy!

0

Zglos komentarz

Reklama