Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2"Jak kobieta zlozyla skarge na brak mozliwosci zaznaczenia opcji "inny/rozny" w rejestrze"... Jeszcze raz - "Jak KOBIETA zlozyla skarge na brak mozliwosci zaznaczenia opcji "inny/rozny" w rejestrze". Niemiecki rzad jest wyjatkowo utalentowany w robieniu glupst...
"Jak kobieta zlozyla skarge na brak mozliwosci zaznaczenia opcji "inny/rozny" w rejestrze"... Jeszcze raz - "Jak KOBIETA zlozyla skarge na brak mozliwosci zaznaczenia opcji "inny/rozny" w rejestrze". Niemiecki rzad jest wyjatkowo utalentowany w robieniu glupstw. IIWS, imigranci, teraz to. Chorzy ludzie dali rade przekonac rzad, ze jest wiecej niz 2 plcie. To jakis zart, prawda?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To była kobieta, ale może jednak nie. Trzeba dać jej wybór. Ja zastanawiam się, czy nie zacząć identyfikować się jako mężczyzna, ale jako Su-27. Jak gdzieś nie będą mieli toalety odpowiednio oznaczonej, albo niedostosowanej do moich potrzeb jako myśliwca przechwytującego, to ich z torbami puszczę. A...
To była kobieta, ale może jednak nie. Trzeba dać jej wybór. Ja zastanawiam się, czy nie zacząć identyfikować się jako mężczyzna, ale jako Su-27. Jak gdzieś nie będą mieli toalety odpowiednio oznaczonej, albo niedostosowanej do moich potrzeb jako myśliwca przechwytującego, to ich z torbami puszczę. A jak ktoś ośmieli mi się powiedzieć, żebym się leczył u psychiatry, to zostanę milionerem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane