Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już jest za późno - przysłowiowe mleko się już rozlało - a ci co mogą cokolwiek zrobić "debatują" nad zawartością tłuszczu w rozlanym mleku!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Te, dydlosz, ty nie bądź taki biały, bo cie za tampon wezmą. I zostaniesz w głebokiej piz...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Spokojnie najpierw zajmiemy pokojowo Czechy (a może jednak Czechosłowację) a potem podpiszemy pakt o nieagresji z Rosją. Potem jakaś szybka prowokacja jak w Gliwicach i bombardowanie portu...tym razem w Hamburgu, no i szybki blitzkrieg na całą unie. Potem dopiero odpalimy piece, oczywiście na gaz ro...
Spokojnie najpierw zajmiemy pokojowo Czechy (a może jednak Czechosłowację) a potem podpiszemy pakt o nieagresji z Rosją. Potem jakaś szybka prowokacja jak w Gliwicach i bombardowanie portu...tym razem w Hamburgu, no i szybki blitzkrieg na całą unie. Potem dopiero odpalimy piece, oczywiście na gaz rosyjski wynegocjowany przez Pawlaka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ufff nie ma to jak wstawka z sokzburaka
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
MAXI KRULU BAWARII/ERBACH/TWOJA POLSKA podlegla lewactwu SZECHTERA I TUSKA JEST NA RAZIE W SFERZE MARZEŃ.TERAZ RRZDZI PIS i ma blisko 50% poparcia.jak powiedziala Locha bula...emigracja ci zostaje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane