Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
16kto robi wieksza wioche i jest wiekszym de**lem:jarek czy antoni...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Maxia nikt nie przebije jako de**la ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
panowie to nie wiocha!to sie robi niebezpieczne!oni chcą wywołać wojnę Polska reszta świata!Spięcie na linii Unia Polska to raz a spięcie z Ukrainą?nie wpuszczenie dyplomaty z Ukrainy z unii... jaki będzie następny krok?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko potwierdziłeś mój w/w koment maxiu. Ps twoim dzieciom nie jest wstyd miec ojca takiego głąba ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
maxqrwariusze wszystkich krajów łączcie się...razem przeciw Antoniemu:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
może nie czaisz bazy ale w tym halifaxie własnie przyznał że putin podczas naszego święta robił co chce a on i płaszczak są na tyle nieudolni że nie wiedzą co z tym zrobić. Coś źle zrozumiałem?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale mają ubaw normalni ludzie na świecie widząc i słysząc tego człowieka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty masz ubaw, ale do normalnych bynajmniej się nie zaliczasz. Cóż, jak to mówią, piedrolnięty zawsze uśmiechnięty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ten gość jest niebezpieczny, non stop pitoli o ataku, i kto to nam nei groźi ? skąd on się urwał, dziś wojny sie prowadzi ekonomiczne w europie, a nie jego wydumane szabelkowanie ! jak długo jeszcze będziemy musieli go trawić ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Maxi!!! Co tam słychać? Jak tam stawki, ile teraz dosajesz za komentarz i wstawkę?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To jak to jest w końcu tu pan Tusk mówi że PIS prowadzi politykę prokremlowkom a tu pan Macierewicz mówi zupełnie coś odwrotnego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ehh ludzie opamietajcie sie. Owa strona miala bawic i po to zostala tez stworzona dla zabawnych filmikow, gifow i memow, a nie ktorzy zrobili tu wojne o "PoPis" napisalem tak specjalnie, poniewaz dla mnie to jedno i to samo kazdy bedacy przy "korycie" chce jak najbardziej wyladow...
Ehh ludzie opamietajcie sie. Owa strona miala bawic i po to zostala tez stworzona dla zabawnych filmikow, gifow i memow, a nie ktorzy zrobili tu wojne o "PoPis" napisalem tak specjalnie, poniewaz dla mnie to jedno i to samo kazdy bedacy przy "korycie" chce jak najbardziej wyladowac portfel. Tak bylo, jest i bedzie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ja prdle, co za tluki, umyslowe niedojdy, ameby. prdlola non stop, ze PiS to kukielka Putina, ze sa stetrowani z Moskwy, ze sie brataja, ale jak czlowiek mowi, ze Ruski to ZUO wcielone I trzeba byc gotowym, to twierdza ze oszolom. no wiekszych oszolomow I de**li niz maxicurvieri I kilka to chyba swi...
ja prdle, co za tluki, umyslowe niedojdy, ameby. prdlola non stop, ze PiS to kukielka Putina, ze sa stetrowani z Moskwy, ze sie brataja, ale jak czlowiek mowi, ze Ruski to ZUO wcielone I trzeba byc gotowym, to twierdza ze oszolom. no wiekszych oszolomow I de**li niz maxicurvieri I kilka to chyba swiat nie widzial
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy to przypadek , że Antkowi wszystko kojarzy się z Putinem ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe - Paszczak mówił, że to polscy patrioci. Św. Antoni Smoleński zaczyna mieć Alzheimera (św. znaczy świrnięty rzecz jasna)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wystarczy, ze ten człowiek pusci bąka, a cały internet huczy ,że jest kupa. odwalcie sie...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ależ ubecy go nienawidzą, za to że chciał lustracji. Podobnie ośmieszają go jak JKM. Prawda wyjdzie na jaw.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane