Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Bronić prawa w państwie praworządnym - spoko rzecz. Natomiast bronienie bezprawia w polakistanie to wstyd.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I wykonywać rozkazy PISuaru za 2300 neto. A po za tym zamiast ścigać morderców i pe****li. To uganiać się za gimbusami jarającymi marihuanę bo tak chciał kler i niszczyć im życie wyrokami. Nie dziękuje. Chętnie bym został stróżem prawa ale w jakimś kraju w którym tylko morderstwo gwałt i kradzież je...
I wykonywać rozkazy PISuaru za 2300 neto. A po za tym zamiast ścigać morderców i pe****li. To uganiać się za gimbusami jarającymi marihuanę bo tak chciał kler i niszczyć im życie wyrokami. Nie dziękuje. Chętnie bym został stróżem prawa ale w jakimś kraju w którym tylko morderstwo gwałt i kradzież jest przestępstwem. Jak na dzikim zachodzie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane