Reklama
Reklama

Komentarze

5
V
voidheart 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Bronić prawa w państwie praworządnym - spoko rzecz. Natomiast bronienie bezprawia w polakistanie to wstyd.

0

Zglos komentarz

W
wwlosiu 😏 Szyderca
8 lat temu

Płaszczak ssij dzide kulsonie.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
8 lat temu

I wykonywać rozkazy PISuaru za 2300 neto. A po za tym zamiast ścigać morderców i pe****li. To uganiać się za gimbusami jarającymi marihuanę bo tak chciał kler i niszczyć im życie wyrokami. Nie dziękuje. Chętnie bym został stróżem prawa ale w jakimś kraju w którym tylko morderstwo gwałt i kradzież je...

I wykonywać rozkazy PISuaru za 2300 neto. A po za tym zamiast ścigać morderców i pe****li. To uganiać się za gimbusami jarającymi marihuanę bo tak chciał kler i niszczyć im życie wyrokami. Nie dziękuje. Chętnie bym został stróżem prawa ale w jakimś kraju w którym tylko morderstwo gwałt i kradzież jest przestępstwem. Jak na dzikim zachodzie.

0

Zglos komentarz

E
emekdriver 😏 Szyderca
8 lat temu

Czekaj zara bede.

0

Zglos komentarz

M
mariusz304 🏹 Łowca
8 lat temu

ZOMOwcem?

0

Zglos komentarz

Reklama