Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Na zbawienie? A nie na zdrowszy tryb życia czasem? Nawet, jak dobrze napisał, to trzeba robić z siebie kr***na i "orać" za wszelką cenę, bo jest z pisu. Uwaga, uwaga - kto przeciw PiSowi, kto żyw, zero sportu, żreć czipsy i wysoko przetworzone produkty, chlać i palić, NIE BADAĆ SIĘ.
Na zbawienie? A nie na zdrowszy tryb życia czasem? Nawet, jak dobrze napisał, to trzeba robić z siebie kr***na i "orać" za wszelką cenę, bo jest z pisu. Uwaga, uwaga - kto przeciw PiSowi, kto żyw, zero sportu, żreć czipsy i wysoko przetworzone produkty, chlać i palić, NIE BADAĆ SIĘ.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sylwunia... i już się wyjaśnia, na jakim poziomie umysłowym ta "Frau" się zatrzymała.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane