Reklama
Reklama

Komentarze

5
J
JASIUNIEMOWA 🌾 Wieśniak
8 lat temu

To jarek ma krewnych w niemczech?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Nie mam pewności ale to chyba dziadek słońca Peru.

0

Zglos komentarz

S
siwy.41 🎖️ Snajper
8 lat temu

Teraz to już Słońce Yeuropy... ;)

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
8 lat temu

Szczera prawda , i nie jest to wina PiSu , PO, PSL czy SLD a nawet AW 'S ' to wynika z charakteru tego wielkiego Narodu...

0

Zglos komentarz

B
Bananpl69 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Nie no... Nie wszyscy są wnukami "niemca" (pisownia specjalnie małej litery w tym wypadku). Niektórzy są kut..sami z wyboru.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Wnuk czyli rudy król europy

0

Zglos komentarz

Reklama