Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Nie życzę ci tego ale kiedyś cię namierzą za taki szit i zrobią ci tą ostatnią wymienioną czynność za pomocą urządzenia prewencji bezpośrednej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gus, a ja mu życzę duuużo zdrowia :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Możecie mu życzyć/nie życzyć - a i tak ten patol yntelektualny niczego z tego nie zrozumie... :-o
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To wszystko z nie mocy. Poprostu sa w czrnej d..ie i chwytaja sie wszystkiego. Przykre
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Włamie w takich chwilach ciesze się ze nie zostałem policjantem ani żołnierzem. Współczuje wam policjanci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
gusjew de**lu , pablo c**lu, ingelpingel cioto dzwoniłem do de**li z ministerwtwa, do komendy głowne , do szczytna pod prawdziwym imieniem i nawiskiem. nawet byłem osobiscie w komendzie na unimskiego poprosilem o ten jiibany pornokalndarz i coooo ....powiedziałem co o tym mysle...i nic.. każdy...
gusjew de**lu , pablo c**lu, ingelpingel cioto dzwoniłem do de**li z ministerwtwa, do komendy głowne , do szczytna pod prawdziwym imieniem i nawiskiem. nawet byłem osobiscie w komendzie na unimskiego poprosilem o ten jiibany pornokalndarz i coooo ....powiedziałem co o tym mysle...i nic.. każdy udawał że nie wie o co chodzi a 2-3 było wyraźnie zawstydzonych.... nawet w policji wzbudzacie odraze prawaki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane