Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6terlecki ma rację, co miesiąc w ramach oszczędności gazu {bo będzie amerykański} sam swoją twarzą będzie straszył turystów a pawłowicz będzie robiła za owieczekę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ponosi ich... ale prawda jest niestety taka, że co im zrobimy? Pokrzyczymy na ulicy? Polak żeby się "zbuntować" potrzebuje przymierać głodem i to nie tydzień ale ze 3 lata. Jak świadczą o tym stawki proponowane w ogłoszeniach o pracy... rzadko widać coś ponad najniższą krajową. Jak się lud...
ponosi ich... ale prawda jest niestety taka, że co im zrobimy? Pokrzyczymy na ulicy? Polak żeby się "zbuntować" potrzebuje przymierać głodem i to nie tydzień ale ze 3 lata. Jak świadczą o tym stawki proponowane w ogłoszeniach o pracy... rzadko widać coś ponad najniższą krajową. Jak się ludzie godzą, to śm***ie kradną. I tak mogą wprowadzić ustawy którymi zamkną usta wszystkim. Wystarczy na postrach zamknąć kilku krzykaczy internetowych. I po kłopocie. Bo komu się marzy KARALNOŚĆ pozbawiająca cię możliwości znalezienia normalnej pracy, nie wspominając np roku spędzonego w doborowym to
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
terlecki ma rację, co miesiąc w ramach oszczędności gazu {bo będzie amerykański} sam swoją twarzą będzie straszył turystów a pawłowicz będzie robiła za owieczkę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jedyne do czego się nadaje to do straszenia dzieci zamiast dziadka mroza... Ciekawe co on ćpał że tak mu mordę zmasakrowało...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
gość od kleju, chyba nie przestał wąchać ?! im sie wydaje, że ludzie jednak nie wyjdą na sejm ?! historia pokazuje , że wszystkie "władze" są do czasu ! zawsze
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane