Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2"Kto znowu puscil baka?"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
oglądałem tą parodię. Raz było 24 głosujących raz 25. Pan przewodniczący mówił: "tak być nie będzie" a chodziło o obstrukcję (jak sam to określił) obrad, tym czasem nie dawali się wypowiedzieć w sprawie wniosków, przez wyłączenie mikrofonów xD Najlepszy jednak przykład, że wniosek formalny...
oglądałem tą parodię. Raz było 24 głosujących raz 25. Pan przewodniczący mówił: "tak być nie będzie" a chodziło o obstrukcję (jak sam to określił) obrad, tym czasem nie dawali się wypowiedzieć w sprawie wniosków, przez wyłączenie mikrofonów xD Najlepszy jednak przykład, że wniosek formalny który powinien być poddany pod głosowanie, pan przewodniczący sobie uznał za niezasadny, więc padł kolejny wniosek o zmianę prowadzącego. 9 do 16 przegrał wniosek, ale to było chyba oczywiste. Tak się robi z ludzi debli. Pokażemy wam jak to robimy. A jak dopatrzycie się że robimy źle, to wina opozy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane