Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4No i kolejni pajace z wiejskiej udowodnili swoje kompetencje gospodarcze. Strzelając w kolesia, za którym idzie kasa, strzelili sobie w kolano, a raczej w łeb. Polsko, zabory nie były przypadkiem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oj tam, oj tam... Jak już historia pokazała, trzeba tylko wyrazić skruchę, pokrzyczeć cicho o zmianie poglądów i zająć miejsce przy innym korycie. W naturze nic nie ginie, tylko zmienia właściciela.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niech zorganizują zrzutkę, na takiego Kijowskiego chachmęta ludzie wpłacają, to i na nich znajdą się tacy, którzy wpłacą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeżeli partia ma 5mln zł długu i jest na skraju bankructwa to z IIIRP mającą 1 bilion zł długu jawnego , a rok zamykać będzie się w okolicy 50mld zł na minusie, według Morawieckiego wszystko gra i nie ma się czym przejmować.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane