Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3To co wacek11cm porównamy procent komuchów i ich pomiotu pośród pisiorow i "opozycji"? :D Tak obiektywnie hmmm?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A komuchy z opozycji mają nad nami władze? No ale skoro nalegasz... Ilu prokuratorów PRL jest w opozycji?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mają chociażby przez to że siedzą w sądach, mediach, komisariatach, władzach samorządowych itp. Patrząc na to kto tworzy "opozycję" to całkiem sporo w tym tacy którzy mają ręce ubabrane w krwi po łokcie... I to nie tylko od pracy umysłowej ;). Jak zwykle chciałeś zabłysnąć ale nie pykło.
Mają chociażby przez to że siedzą w sądach, mediach, komisariatach, władzach samorządowych itp. Patrząc na to kto tworzy "opozycję" to całkiem sporo w tym tacy którzy mają ręce ubabrane w krwi po łokcie... I to nie tylko od pracy umysłowej ;). Jak zwykle chciałeś zabłysnąć ale nie pykło.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ruscy działają precyzyjnie uruchomili starych komuchów pod pisowską przykrywką a ogłupiały sóweren patrzy I milczy .Wielki Wspaniały Narodzie obudz się już czas
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane