Reklama
Reklama

Komentarze

30
T
tomassii 🏹 Łowca
8 lat temu

I jak, dalej pozwalamy piesope**lstwu wyzywac sie od lewakow.

0

Zglos komentarz

R
rokoloko 💩 JP 100%
8 lat temu

A Bolek chlał z sbekami w Arłamowie

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

mylisz bolek i z jarkaczami i esbekami chlał w magadalence

0

Zglos komentarz

Z
zzziutek 🌾 Wieśniak
8 lat temu

A ch... wielki kogo to interesuje? Niech się wreszcie solidaruchy pozagryzają! Będzie spokój w Polsce

0

Zglos komentarz

T
Townsville 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Dwoch uposledzonych wspomina bajki z PRL

0

Zglos komentarz

K
Kierba 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Jak dla mnie to oni są całkiem spoko, w końcu jak można mieć pretensje do kogoś kto po prostu korzysta z okazji :) a że naród głupi to inna bajka.

0

Zglos komentarz

M
masiusz 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Głupi i głupszy

0

Zglos komentarz

M
makrelson 🏹 Łowca
8 lat temu

Prawdziwi bohaterowie stanu wojennego zostali zamordowani przez czerwoną sitwę.A to są zwyczajne kondomy.

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Tuska też zapomnieli internowac za to Bolka szybko wypuścili bo z alkoholem nie wyrabiali.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
8 lat temu

OCZYWISCIE WSZYSTKO TO WINA TUSKA I UE, zdaniem propagandy PiSu...

0

Zglos komentarz

T
tomassii 🏹 Łowca
8 lat temu

nissin, zostaw jacka. tego przechrzczonego komucha objela "deubekizacja" to koorwi sie po internetach! za pisorooskie grosiwo.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
8 lat temu

Polskie "bohatery", propagandy PiSu...Zaraz zaczna sobie przyznawac medale...BADZIEWIE.

0

Zglos komentarz

E
egon785 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Szkoda że twojego starego nie internowali, może wówczas nie spłodziłby takiej głupiej koorwy

0

Zglos komentarz

P
psx85 😏 Szyderca
8 lat temu

Maxi kolejny dzień rozgoryczenia po klęsce . Kiedyś Ci przejdzie,albo w końcu przestaną ci płacić. Jedno z dwóch na pewno.

0

Zglos komentarz

T
tomassii 🏹 Łowca
8 lat temu

A cos odnosnie wstawki?

0

Zglos komentarz

P
psx85 😏 Szyderca
8 lat temu

Oczywiście. Jest przynajmniej kilkanaście osób(PO), które zasiadają w rządzie lub są z nim mocno związane i mogłyby zastąpić bez problemu tych dwóch na górze. Nie widzimy ich,bo autor mógłby stracić swoją pracę. Autor jest nieobiektywny. Bez przerwy atakuje tylko jedną stronę i widzi tylko jednej st...

Oczywiście. Jest przynajmniej kilkanaście osób(PO), które zasiadają w rządzie lub są z nim mocno związane i mogłyby zastąpić bez problemu tych dwóch na górze. Nie widzimy ich,bo autor mógłby stracić swoją pracę. Autor jest nieobiektywny. Bez przerwy atakuje tylko jedną stronę i widzi tylko jednej strony błędy. Dla takich ludzi jak Ty to w pewnym sensie pocieszenie. Liżecie się po jajcach pod takimi wstawkami i tylko to wam zostało.

0

Zglos komentarz

Z
zLewus 🏹 Łowca
8 lat temu

"Autor jest nieobiektywny. Bez przerwy atakuje tylko jedną stronę i widzi tylko jednej strony błędy." ..idealne podsumowanie również twojej osoby

0

Zglos komentarz

P
psx85 😏 Szyderca
8 lat temu

Ja kontratakuje. Nie lubię kwik kwik stąd odpowiedzi w jednym kierunku. To zupełnie inna bajka. Proszę porównuj mnie z maxem,bo przeginasz

0

Zglos komentarz

D
DkNG 🏹 Łowca
8 lat temu

psz jeśli ci których "kontratakujesz" robią kwik kwik to ty robisz hau hau kundelku

0

Zglos komentarz

T
tomassii 🏹 Łowca
8 lat temu

Zrozumiales moje pytanie??? Wyzywasz ludzi od platych troli a sam co soba przedstawiasz? Odnies sie do wstawki i jej bohaterow, prosze. po lata mi kolo kiszki bo nie rzadzi i nie wykrzykuje patriotyczno opozycyjnych hasel na ten czas. Dawaj!!!

0

Zglos komentarz

P
psx85 😏 Szyderca
8 lat temu

toma*sii - Zatrzymaj się , przeczytaj , pomyśl. "Mogli by zastąpić bez problemu tych dwóch na górze" Gdzie ja twierdzę,że są bez winy? Rusza mnie ciągła obecność 5-6 posłów na tej stronie przy 460.

0

Zglos komentarz

P
psx85 😏 Szyderca
8 lat temu

DkNG - ważne,że bezpański tęczowy wojwniku

0

Zglos komentarz

T
tomassii 🏹 Łowca
8 lat temu

Koorwa, wiem ze w Polsce w ktorej wspolrzadzi niezreformowany kosciol myslenia logicznego nie ucza, kraj niby bialy , a latynoski. Do opyzycyjnej historii tych dwoch komuchow mogl bys sie odniesc!

0

Zglos komentarz

D
DkNG 🏹 Łowca
8 lat temu

toamssil - nie odniesie sie bo musiałby przyznać że w rządzie który doszedł do władzy z hasłami walki z postkomuną są postkomuniści

0

Zglos komentarz

P
psx85 😏 Szyderca
8 lat temu

Napisze tak dziewczęta. Może i są komuchami,ale z racji tej,że zdecydowana większość reszty komuchów na nich pluje daje do myślenia ludziom, którzy jeszcze potrafią samodzielnie myśleć. Z racji tej,że do nich się nie zaliczacie pożegnam się w waszym języku. Kwik, kwik.

0

Zglos komentarz

T
tomassii 🏹 Łowca
8 lat temu

psx, jestes niedoukiem i ignoratem. O problemach z logicznym mysleniem nie wspomne. Szukasz komuchow? Pomijajac partie "rzadzaca", przechrzczony odpad po komunie i pegeerach, mamy ich wyborcow. Od czternastego roku zycia interesuje sie polityka, wiem bardzo dobrze kim sa wyborcy pisu. Poli...

psx, jestes niedoukiem i ignoratem. O problemach z logicznym mysleniem nie wspomne. Szukasz komuchow? Pomijajac partie "rzadzaca", przechrzczony odpad po komunie i pegeerach, mamy ich wyborcow. Od czternastego roku zycia interesuje sie polityka, wiem bardzo dobrze kim sa wyborcy pisu. Politycznie sa tak jak ty seksualnie. Zeby ukryc swoje pe**lstwo szczekasz na gejow. Wiem bardzo dobrze ktore k.y od prawie 30 lat ciagaja kichy po spedach koscielnych i pseudoprawicowych pier... ze za komuny bylo lepiej. Jebie opozycje tak jak i rzadzacych. Ale pokaz mi na zdjeciach gdzie masz wiecej k

0

Zglos komentarz

T
tomassii 🏹 Łowca
8 lat temu

psx, jestes niedoukiem i ignoratem. O problemach z logicznym mysleniem nie wspomne. Szukasz komuchow? Pomijajac partie "rzadzaca", przechrzczony odpad po komunie i pegeerach, mamy ich wyborcow. Od czternastego roku zycia interesuje sie polityka, wiem bardzo dobrze kim sa wyborcy pisu. Poli...

psx, jestes niedoukiem i ignoratem. O problemach z logicznym mysleniem nie wspomne. Szukasz komuchow? Pomijajac partie "rzadzaca", przechrzczony odpad po komunie i pegeerach, mamy ich wyborcow. Od czternastego roku zycia interesuje sie polityka, wiem bardzo dobrze kim sa wyborcy pisu. Politycznie sa tak jak ty seksualnie. Zeby ukryc swoje ped.alstwo szczekasz na gejow. Wiem bardzo dobrze ktore k.y od prawie 30 lat ciagaja kichy po spedach koscielnych i pseudoprawicowych pier... ze za komuny bylo lepiej. Je.bie opozycje tak jak i rzadzacych. Ale pokaz mi na zdjeciach gdzie masz wiecej

0

Zglos komentarz

M
m4rcin-3k 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Mistrzowie kabaretu

0

Zglos komentarz

B
binder69 😏 Szyderca
8 lat temu

Jakby nie patrzeć Wałęsa ma pewne miejsce w historii walki o demokrację. Ci dwaj - szkoda słów. Wałęsę opluwają - nic nowego. Poczytajcie jak "Polacy", duchowieństwo traktowało Piłsudskiego - jak go opluwano, wyzywano od niewierzącego szpiega - no i co?? pomniki są? nawet czarnuchy nie wyp...

Jakby nie patrzeć Wałęsa ma pewne miejsce w historii walki o demokrację. Ci dwaj - szkoda słów. Wałęsę opluwają - nic nowego. Poczytajcie jak "Polacy", duchowieństwo traktowało Piłsudskiego - jak go opluwano, wyzywano od niewierzącego szpiega - no i co?? pomniki są? nawet czarnuchy nie wypominają mu teraz że nie był katolikiem. Tym zaczadzonym PiSem nie warto tłumaczyć bo i tak wiedzą swoje

0

Zglos komentarz

M
8 lat temu

Wałęsa ma miejsce w historii jako jeden z największych kapusi!

0

Zglos komentarz

A
Adrian2712 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Bezapelacyjnie,Walesa ma pewne miejsce w historii nie tylko Polski ale i świata,toż drugiego takiego podpierdalacza ziemia nie nosiła!

0

Zglos komentarz

Q
QUTAPHONE 🎖️ Snajper
8 lat temu

Z cyklu : Historia pisana od nowa.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

A gdzie patron solidarności Wałęsa płynący łodzią ? ...

0

Zglos komentarz

D
DkNG 🏹 Łowca
8 lat temu

Wałesy już nie ma siedzi na emeryturze i ma wywalone na ten cały burdel a jegomoście ze zdjęć rządzą obecnie naszym krajem - ot taka subtelna różnica...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Siedzi na fotelu i ma wywalone powiadasz ? Hmmm a to ciekawe czemu ciągle się udziela nawołuje do obalenia rządu czy jego marsz miliona ? To taka emerytura ?

0

Zglos komentarz

E
egon785 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Najgorsze że tej ubeckiej koorwie muszę zrzucać się na tę emeryturę i oglądać ten jego tłusty czerwony i zakłamany ryj w telewizji . Oczywiście nie staję s obronie tych panów że zdjęcia jakby co.

0

Zglos komentarz

L
LiquorandWhores 🎖️ Snajper
8 lat temu

100% prawdy o Polsce i Polakach zawarte jest w serialu "Świat według Kiepskich". I tak przez osiem ostatnich lat rządził Marian Paździoch "bizmesmem, szuja, św***a, złodziej i wrzód na zdrowym organizmie narodu", a obecnie rządzi Kopciński, co to kiedyś Breżniewa z kwiatami witał...

100% prawdy o Polsce i Polakach zawarte jest w serialu "Świat według Kiepskich". I tak przez osiem ostatnich lat rządził Marian Paździoch "bizmesmem, szuja, św***a, złodziej i wrzód na zdrowym organizmie narodu", a obecnie rządzi Kopciński, co to kiedyś Breżniewa z kwiatami witał i donosił na księdza proboszcza w stanie wojennym, a teraz leży krzyżem w bocznej nawie, wyzywa wszystkich od ubeków i zdrajców, a większość renty wysyła do Torunia, tak że brakuje mu na pasztetową "U Stasia".

0

Zglos komentarz

G
grzesiekkul 🌾 Wieśniak
8 lat temu

bo kołderka była za krótka

0

Zglos komentarz

T
TommyAtommy 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

To oczywiste. Komuszy kacyk wychwalający w pracach naukowych zalety marksizmu, a do tego sprzedajny jak jego tatus, mógł w każdej chwili w mordę od porządnych ludzi oberwać, inni obrywali tylko od zomo, a to nie wstyd. Tak więc Balbina był w gorszej sytuacji.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Biorąc pod uwagę, że większość internowanych żyło w luksusowych kurortach czy jak Bolek spili na krzywy ryj morze wódki, to faktycznie szary Kowalski był w gorszej sytuacji.

0

Zglos komentarz

E
egon785 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Nie pisz takich rzeczy, tu nie wolno pisać prawdy!

0

Zglos komentarz

A
Aqq300 😏 Szyderca
8 lat temu

Oby cię, ciulu, internowali.

0

Zglos komentarz

E
egon785 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Chyba ciebie gnido

0

Zglos komentarz

T
tomassii 🏹 Łowca
8 lat temu

jestes egon, ciebie nie internowali, ciebie c**lili.

0

Zglos komentarz

E
egon785 🌾 Wieśniak
8 lat temu

A ty znowu o tym c**leniu, za często uczestniczylsz w tęczowych paradach. I od razu Ci powiem ze gdy twój chłopak dyma cię od tyłu to też jest w pewnym sensie c**lenie, tak że waż słowa pederasto. Fuj, jak wy możecie homoszmaty!!!!!

0

Zglos komentarz

T
tomassii 🏹 Łowca
8 lat temu

buda piesopedziu!

0

Zglos komentarz

T
thyr 🎖️ Snajper
8 lat temu

Historie pisza zwycięzcy , teraz już wiemy ile jest warta ta nauka

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
8 lat temu

Kaczyński z kolegami próbują dorównać do standardów swoich idoli z ZSRR.

0

Zglos komentarz

E
egon785 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Bolek był internowany i musiał chlać wódę i grać w ping ponga ,kto by to wytrzymał. I w dodatku za donoszenie na kumpli płacili mu jakieś grosze a teraz jeszcze wypominają.

0

Zglos komentarz

E
egon785 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Internowany bolek to miał lipę, musiał chlać wódę i grać w ping ponga ,kaczor nie wytrzymałby tego.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Brawa dla nich, dla prawdziwych patriotów którzy nigdy nie uciekną z własnego pięknego kraju jak tfusk itp.

0

Zglos komentarz

R
roman2272 🏹 Łowca
8 lat temu

Co ty śpiku wiesz o patriotyzmie .

0

Zglos komentarz

S
shambo 🌾 Wieśniak
8 lat temu

matka wie, że ćpiesz?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
8 lat temu

Maja fantazje...

0

Zglos komentarz

G
gazetny 🎖️ Snajper
8 lat temu

Powinni się obaj udać do zakładu utylizacji odpadów niebezpiecznych.

0

Zglos komentarz

W
wyskakuj_Z_hajsu 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Jak czytam te momenty to mi się kał w du**e lasuje, jedni i drudzy de**le, fanatycy spinacie się jedni ja drugich a te k,, y tylko ręce zacierają że mają takie ślepe marionetki które pójdą za nimi w ogień, jestem antypolitykierem i kiedy patrzę na to wszystko to nie mam pretensji do ku,, w z wiejsk...

Jak czytam te momenty to mi się kał w du**e lasuje, jedni i drudzy de**le, fanatycy spinacie się jedni ja drugich a te k,, y tylko ręce zacierają że mają takie ślepe marionetki które pójdą za nimi w ogień, jestem antypolitykierem i kiedy patrzę na to wszystko to nie mam pretensji do ku,, w z wiejskiej tylko do ameb które to łykają, aż w Oświęcimiu piec sam się otwiera.

0

Zglos komentarz

W
wwlosiu 😏 Szyderca
8 lat temu

Dwa c**le stanu wojennego.

0

Zglos komentarz

A
akr69 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Jeden i drugi siebie warci

0

Zglos komentarz

Z
Zordon9999 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Za to max stał w pierwszym szeregu ZOMO

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Że Duda stał to wiemy

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Ty jesteś legendą tego tego UBECKIEGO PORTALU.

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
8 lat temu

A ty historią za chwilę .

0

Zglos komentarz

Reklama