Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakubek wstawiasz się za mordercami Polaków na Wołyniu i za wyznawcami Bandery.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
dlatego nie zmuszam cię bysim doopy dawał ale wspólnota interesów jest oczywista i tego trzeba sie trzymać, ale z polotem i sprytem .Sprawy wołynia oczywiście nie zapominać domagać sie konsekwetnie wyjasnień i wytłumaczyc że bandera na ukrainie to jak chcą ale tutaj niekoniecznie sie z nim wychylać...
dlatego nie zmuszam cię bysim doopy dawał ale wspólnota interesów jest oczywista i tego trzeba sie trzymać, ale z polotem i sprytem .Sprawy wołynia oczywiście nie zapominać domagać sie konsekwetnie wyjasnień i wytłumaczyc że bandera na ukrainie to jak chcą ale tutaj niekoniecznie sie z nim wychylać wypada, no chyba że chca w zbarazu postawić pomnik wisniowieckiemu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
UPA-iniec! Nie podoba się to bierz walizki i wyyyyyypad
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane