Reklama
Reklama

Komentarze

6
Z
Zordon9999 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Ewka na kamienicę też zbierała

0

Zglos komentarz

Q
QUTAPHONE 🎖️ Snajper
8 lat temu

I horom głowe tesz

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

I podtyka Ci puszkę pod nos!

0

Zglos komentarz

M
8 lat temu

Zgadza sie mamy horom partie w rzadzie szreka chora na nienawisc

0

Zglos komentarz

S
sagem3 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Trzeba było wstawić zdjęcie owsiaka.

0

Zglos komentarz

S
S221 🏆 Master
8 lat temu

Szkoda że nie można wstawić twojego, od razu znalazło by się na głównej

0

Zglos komentarz

T
Tropiciel11 💩 JP 100%
8 lat temu

Na zdjęciu powinna być jebnauer albo pizduchowicz , bo to one maja problem z kasą , te ekonomiczne tuzy umysłowe

0

Zglos komentarz

Reklama