Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Marks, w jakim lokalu kupujesz kaszankę i piwo za 1,49zł? A co chwilę wklejasz tu memy że inflacja i drożyzna...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
w jakim lokalu?za głupi jesteś żeby ci to wytłumaczyć...ale zagadaj do Krysi Pawłowicz to ci wytłumaczy jak żreć tanio
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Premier 57 tyś netto to rozumie ale na ch.j aż 97 wiceministrów po 30 tyś z? Czy jednym z nich nie jest przypadkiem Misiek?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ile to porcji ośmiorniczek by było? Narzekaliście na poprzednich złodziei, ale ta obecna kasta to będzie nas tak doić, że Polski już nie trzeba będzie rozbierać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sęk w tym, że na te ośmiorniczki to może sobie pozwolić każdy w miare normalnie zarabiający obywatel raz na jakiś czas :P Cała ta kolacja na sześć osób kosztowała niecałe 1.5 tysiąca. Czyli po 250 PLN na łeb. Co tu porównywać? PiSiory zapewne chodzą na Polski Kebab i zapijają piwem z Biedry. Prosze...
Sęk w tym, że na te ośmiorniczki to może sobie pozwolić każdy w miare normalnie zarabiający obywatel raz na jakiś czas :P Cała ta kolacja na sześć osób kosztowała niecałe 1.5 tysiąca. Czyli po 250 PLN na łeb. Co tu porównywać? PiSiory zapewne chodzą na Polski Kebab i zapijają piwem z Biedry. Prosze mnie nie rozśmieszać. Szopka Kaczora odstawiana co miesiąc 10-tego kosztuje pół miliona. Nawet nie ma co tu komentować.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
47% poparcia!!!!Teraz weżmiemy samorządy!!!!A JAK SIE KOMUŚ NIE PODOBA ZAPRASZAMY DO KUPNA MAŚCI NA BUUUUUUL D**Y ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane