Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
63 miliony mieszkań ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
im chodzi o życie przy korycie. właśnie uruchomili program koryto+ i zrobili sobie prezent na święta z odpraw
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy to mówił ten sam morawiecki który wysługiwał sie zagranicznym banksterom? Czy to ten sam morawiecki który wychwalał TUska i PO u sowy kiedy platformersi trzesli Polską? bo jesli tak to ja HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A mi jest go zwyczajnie żal... Facet cos w życiu osiągnął a teraz wlazł w tak podłe towarzystwo. I na dodatek ledwo zaczął a juz zrobil z siebie pośmiewisko.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak bym usłyszał o budowie mieszkań dla ROIDZIŃ też bym HUKIM pękł. Przez translatora to pisałeś?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ile tych mieszkań wybudowaliby za pieniądze przekazane rydzykowi???? i kogo będzie na nie stać, jeżeli większość społeczeństwa zarabia najniższą krajo0wą, a czynsz ma wynosić ok 1 tys. za 50 mkw
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane