Reklama
Reklama

Komentarze

5
M
michalng 🎖️ Snajper
8 lat temu

Nie musieli sie dogadywać. Możliwość wykupienia sobie reklamy na pociągach istnieje od dość dawna.

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

pewni i tak mało ludzi przyjdzie, jak to organizuje TVPis

0

Zglos komentarz

D
dudus54 🌾 Wieśniak
8 lat temu

hm- wiecej niz na marsze KOD-u

0

Zglos komentarz

B
bubek666 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Jak PKP reklamuje Sylwestra z TVP, to powinien się zacząć 2 stycznia :P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Co to za wandalizm, mam nadzieje ze beda ostre kary za to graficiarstwo, do tego niezbyt gornolotne

0

Zglos komentarz

M
8 lat temu

dwie panstwowe firmy nie musza sie dogadywac

0

Zglos komentarz

Reklama