Reklama
Reklama

Komentarze

4
[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

W Polsce mamy ONR-owcow.. oni maja Baner-owcow.. gdzie nie spojzysz.. same de**le..

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

W Polsce mamy ONR-owcow.. oni maja Bander-owcow.. gdzie nie spojzysz.. same de**le..

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Dokładnie...ale nawet obydwie te organizacje, nie przebiją w głupocie KODu i ubywateli prl.

0

Zglos komentarz

Y
yurek6819 🏹 Łowca
8 lat temu

Arach coś tam,do czego "tfuj" komentarz? Jakieś zwarcie pod kopułą.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

a czemu ma nie stać skoro to na Ukrainie?? dla nich jest bohaterem wiec oni nie maja z tym problemu ... to tak samo jak Turcy mogą się dziwić czemu u nas są pomniki Sobieskiego bo to wymordował tysiące turków

0

Zglos komentarz

Reklama