Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Nie żebym bronił, bo przerost biurokracji jest koszmarny. Czasem jest to na zasadzie wydamy 10.000 na obsługę, żeby rozsądnie rozdysponować jeden tysiąc. Spora część z tego miliona obsługuje inwestycje, drogi, wody i inne realne problemy a nie tylko nas osobiście.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
z tego powodu jest "w przybliżeniu". Niestety ale koszty administowania pieniędzmi zaczynają przekraczać znacząco ilość środków do administrowania (wzrost dziurska). A człowieka który kłamał o 50 miliardach nadwyżki zamiast wywalić na zbity ryj za a) kłamanie b) nieumiejętność posługiwania...
z tego powodu jest "w przybliżeniu". Niestety ale koszty administowania pieniędzmi zaczynają przekraczać znacząco ilość środków do administrowania (wzrost dziurska). A człowieka który kłamał o 50 miliardach nadwyżki zamiast wywalić na zbity ryj za a) kłamanie b) nieumiejętność posługiwania się kalkulatorem robi się premierem :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlatego też a zwłaszcza urzędnik państwowy powinien zarabiać akurat tyle, żeby nie zdechł z głodu albowiem żyje na koszt innych i nie wytwarza NICZEGO...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane