Reklama
Reklama

Komentarze

4
V
vipersq 🌾 Wieśniak
8 lat temu

A ja mam takie rozwiązanie : Każdy skazany ksiądz powinien pracować w szpitalu ( nie dziecęcym , z przyczyn oczywistych) za darmo. I macie 60 mln w kieszeni....

0

Zglos komentarz

P
przemek5d 😏 Szyderca
8 lat temu

Pierwsze skojarzenie: że to tyle samo ile WOśP przeznacza na służbę zdrowia ;)

0

Zglos komentarz

Y
yurek6819 🏹 Łowca
8 lat temu

Słudzy mamony, bo napewno nie Boga.

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
8 lat temu

brak miejsca i lozek dla opiekujacych sie dziecmi matek,ale kaplica musi byc

0

Zglos komentarz

Reklama