Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Brawo PiS! "14 procent, tylko Grzesiu, nie płacz proszę..."
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zastanawiam się jakim cudem tak szybko mu się to udało. Rekrutacja to ciężki temat, a do tego jeszcze na stanowiska dyrektorskie. To proces, który trwa dość długo. Znaleźć kandydatów, rozmowy, zatrudnienie a potem jeszcze szkolenia itd. No chyba, że już miał swoje zaplecze gotowe do zatrudnienia, kt...
Zastanawiam się jakim cudem tak szybko mu się to udało. Rekrutacja to ciężki temat, a do tego jeszcze na stanowiska dyrektorskie. To proces, który trwa dość długo. Znaleźć kandydatów, rozmowy, zatrudnienie a potem jeszcze szkolenia itd. No chyba, że już miał swoje zaplecze gotowe do zatrudnienia, które rekrutował i szkolił już od dawna.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane