Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
krzychu2301 😏 Szyderca
8 lat temu

a od kiedy to ONR = nasizm i faszyzm ?

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
8 lat temu

A kiedy NSDAP stało się partią nazistowską? Dopiero wtedy gdy utworzyli obozy zagłady i zaanektowali Sudety a potem najechali Polskę. Wcześniaczej niemieccy naziści byli tak samo grzeczni jak ONRowcy. A nawet grzeczniejsi bo nie robili po lasach pikiet z okazji urodzin jakieś zbrodniarzy.

0

Zglos komentarz

T
tommootomo 🏹 Łowca
8 lat temu

nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania ~ Prawo Polskie pozdrawia

0

Zglos komentarz

Reklama