Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Za promowanie Polski na świecie i poprawienie wizerunku naszego kraju
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"W ostatnich miesiącach zagraniczne media coraz częściej rysują nieciekawy obraz Polski. Przeważnie są to teksty mało nam sprzyjające. Dziennikarze wytykają: brak praworządności, upolitycznienie mediów publicznych, ingerowanie we władze sądowniczą. Eksponują wpadki ministra spraw zagranicznych...
"W ostatnich miesiącach zagraniczne media coraz częściej rysują nieciekawy obraz Polski. Przeważnie są to teksty mało nam sprzyjające. Dziennikarze wytykają: brak praworządności, upolitycznienie mediów publicznych, ingerowanie we władze sądowniczą. Eksponują wpadki ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego, czy czarny protest kobiet. Słowem: wszystko to, co rządzący chcieliby zamieść pod dywan." - natemat
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak, siadamy na du.pe i zgadzamy się na wszystko. Patrzymy tylko w media zagraniczne które są obiektywne. Zróbmy loda Niemcom, Norwegom, USA i żydom a oni nas będą dalej sypać. Ja was nie rozumiem! Skoro wam źle w Polsce a Niemcy tacy dobrzy to czemu się nie przeprowdzicie? Ja nie chcę aby w Polsce...
Tak, siadamy na du.pe i zgadzamy się na wszystko. Patrzymy tylko w media zagraniczne które są obiektywne. Zróbmy loda Niemcom, Norwegom, USA i żydom a oni nas będą dalej sypać. Ja was nie rozumiem! Skoro wam źle w Polsce a Niemcy tacy dobrzy to czemu się nie przeprowdzicie? Ja nie chcę aby w Polsce było jak w Niemczech.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Musimy jasno powiedzieć - Polska polityka powinna być inna. Pokora, praca, umiar, roztropność w działaniu i odpowiedzialność oraz słuchanie obywateli - tym będziemy się kierować. Koniec z arogancją władzy i pychą" [Beata "dojna zmiana" Szydło]
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie wazne czy PiS , PO albo inna partia. Polski polityk tylko chcę się maksymalnie dorobić i obywatel oszukasz!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polska to najbardziej dumny i durny narod w Europie, obecnie PiS nazywa Was "imperium"...A Wy z Podlasia dalej klaszczecie de**lom, ktorzy Was okradaja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pisowskie złodziejstwo pełną gębą, aż chce się napisać ,,a nie mówiłem"" Doją ile mogą nieudacznicy z p**Su!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane