Reklama
Reklama

Komentarze

2
V
vacarius 🏆 Master
8 lat temu

Prawaki kogo w wysłaliście do brukseli jako reprezentantów Polski. Tak głupich jak Legutko pawaków to przez całe swoje życie osobiście nie spotkałem.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
8 lat temu

Prawaki kogo w wysłaliście do brukseli jako reprezentantów Polski. Tak głupich jak Legutko pawaków to przez całe swoje życie osobiście nie spotkałem. Wy tam wysyłacie nawet głupszych od samych siebie przeciętnych prawaków. Mylicie ze tym zrobicie na złość UE a robicie tylko krzywdę Polsce!

Prawaki kogo w wysłaliście do brukseli jako reprezentantów Polski. Tak głupich jak Legutko pawaków to przez całe swoje życie osobiście nie spotkałem. Wy tam wysyłacie nawet głupszych od samych siebie przeciętnych prawaków. Mylicie ze tym zrobicie na złość UE a robicie tylko krzywdę Polsce!

0

Zglos komentarz

Reklama