Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Prawaki kogo w wysłaliście do brukseli jako reprezentantów Polski. Tak głupich jak Legutko pawaków to przez całe swoje życie osobiście nie spotkałem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prawaki kogo w wysłaliście do brukseli jako reprezentantów Polski. Tak głupich jak Legutko pawaków to przez całe swoje życie osobiście nie spotkałem. Wy tam wysyłacie nawet głupszych od samych siebie przeciętnych prawaków. Mylicie ze tym zrobicie na złość UE a robicie tylko krzywdę Polsce!
Prawaki kogo w wysłaliście do brukseli jako reprezentantów Polski. Tak głupich jak Legutko pawaków to przez całe swoje życie osobiście nie spotkałem. Wy tam wysyłacie nawet głupszych od samych siebie przeciętnych prawaków. Mylicie ze tym zrobicie na złość UE a robicie tylko krzywdę Polsce!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane