Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6,,Nasz dziennik" nie jest przypadkiem pismem katolickim? Proponując lokaty czytelnikom również kwiczące prawiki brały udział w okradaniu polaków, z drugiej strony skąd ten kwik, trzeba być totalnym id**tą by wierzyć w oprocentowanie na takim poziomie!!! Nie ma nic za darmo, idioci chcieli się s...
,,Nasz dziennik" nie jest przypadkiem pismem katolickim? Proponując lokaty czytelnikom również kwiczące prawiki brały udział w okradaniu polaków, z drugiej strony skąd ten kwik, trzeba być totalnym id**tą by wierzyć w oprocentowanie na takim poziomie!!! Nie ma nic za darmo, idioci chcieli się szybko wzbogacić no to maja za swoje, chciwość ich zgubiła!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
patrzę sobie na wykres złota, w pażdzierniku 2009 1070$ a w 2011 1800$. Rzeczywiście złodzieje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kolejny Amber Gold dla naiwnych. Inwestujcie tylko potem bez płaczu ze przeyebalem/am oszczędności życia. A z drugiej strony jak qrwa można wierzyć w 10%??? Nie odarniam jakim im****lem trzeba być...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nowy alpen gold otwarli , a nie rozliczyli jeszcze pierwszego a jest druga piramida finansowa :-) :-) :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane