Reklama
Reklama

Komentarze

5
N
nycticorax 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Tak coś mi się wydaje, ze ta wstawka będzie uwierać w oczko panu misiu adminowi. I pewnie ją usunie. No bo jak można, jak można źle o Obrońcy Demokracji Panu Kirkale, przyd**asie pułkownika Mazguły. No jak?

0

Zglos komentarz

P
Peterz 🎖️ Snajper
8 lat temu

też mnie coś tak łamie w kościach :D

0

Zglos komentarz

G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Nycticorax, cichaj. Za takie przypuszczenia o Panu Adminu się bany na komciowanie dostaje. Precz z cenzurą wolność słowa demokracjaaaAAA!

0

Zglos komentarz

B
bassq92 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Spadkobiercami pruskiego imperializmu i nazizmu są Niemcy. Kropka.

0

Zglos komentarz

P
predi888 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

skąd ta wstawka?

0

Zglos komentarz

N
najebam 😏 Szyderca
8 lat temu

z d**y trolla pisowskiego

0

Zglos komentarz

P
Peterz 🎖️ Snajper
8 lat temu

Sokzkodowcana FB :D

0

Zglos komentarz

P
Peterz 🎖️ Snajper
8 lat temu

tudzież Razem przeciw manipulacji

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Obrońca Demokracji nazistą?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

powinni teraz go przykładnie ukarać...to mu się odechce chodzić z flagami 3 rzeszy po mieście...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

No nie ma się co dziwić , przecież tam sami idioci .

0

Zglos komentarz

Reklama