Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
10Bieda.. Kuba.. ten czlowiek glodzi sie bo mu do pierwszego nie wystarcza.. a tu prosze jakie batony ze smietnika wyciaga..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jakUBie znalazles w smietniku ajfona z przyczepionym do niego gowinem????takie rzeczy tylko w szkocji :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Aleś wymyślił , gdzie się tego nauczyłaś w szkole specjalnej dla pisoidow?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sto %%%% dostał od bezdomnego niestety zmarł.Ale to jest dobry sposób na bezdomnych,nie oddadzą wszystko co mają wiadomo po oddaniu następuje zgon więc nie będzie bezdomnych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
E tam, po co przepłacać jak w śmietniku można znaleźć, trzeba oszczędzać żeby za te głodowe kilkadziesiąt tysięcy złotych na miesiąc jakoś przeżyć!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gowin, z niezłym skutkiem, próbuje kreować się na męczennika Kaczyńskiego (który zmusza go do głosowania wbrew przekonaniom) dla miękkiego lądowania na następną albo kolejną kadencję, ale pięknie strzelił sobie stopę... kolejny papierek lakmusowy polskiej "elyty" politycznej.
Gowin, z niezłym skutkiem, próbuje kreować się na męczennika Kaczyńskiego (który zmusza go do głosowania wbrew przekonaniom) dla miękkiego lądowania na następną albo kolejną kadencję, ale pięknie strzelił sobie stopę... kolejny papierek lakmusowy polskiej "elyty" politycznej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane