Reklama
Reklama

Komentarze

7
Z
zibi64 🌾 Wieśniak
8 lat temu

tego już nie można nawet nazwać sqwysyństwem, w najbliższych galaktykach brak odpowiedniego epitetu, ci którzy wydawali takie kwoty z naszych podatków powinni zwrócić ich 10 krotność i na 10 lat do kamieniołomu

0

Zglos komentarz

B
BB55 👑 Bóg Wiochy
8 lat temu

BRAWO PiS !

0

Zglos komentarz

A
arni90 🌾 Wieśniak
8 lat temu

oszczędne państwo nie ma co.

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
8 lat temu

Podła zmiana.

0

Zglos komentarz

P
psx85 😏 Szyderca
8 lat temu

Będzie już prawie 10 memów o tym samym.

0

Zglos komentarz

M
maciek1950 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Półtorej--HA HA HA!!!!!!

0

Zglos komentarz

M
maciek1950 🌾 Wieśniak
8 lat temu

" półtorej" roku!!!!!!

0

Zglos komentarz

Reklama