Reklama
Reklama

Komentarze

8
F
flanek 💩 JP 100%
8 lat temu

policja słusznie zastosowała metody katalońskie.Sprawa załatwiona i unia zadowolona.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

mam nadzieje ze kiedyś poczujesz na ryju moc tych metod które tak chwalisz

0

Zglos komentarz

Z
Zerocool 🏹 Łowca
8 lat temu

Komunistów tylko po ryju, adekwatnie.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

dlaczego chcesz bic po ryju pisowców przecież to twoi kumple de**lu

0

Zglos komentarz

D
de_vall 🎖️ Snajper
8 lat temu

ludzka natura się nie zmienia tak łatwo, działania w tłumie, rozmyta odpowiedzialność (bo koledzy też leją) i kilka innych cech psychicznych powodują, że tak jak kiedyś milicja z uśmiechem na ustach pałowała protestujących wierząc, że to ich misja (przysięga komuchom rozgrzeszała ich sumienia) tak...

ludzka natura się nie zmienia tak łatwo, działania w tłumie, rozmyta odpowiedzialność (bo koledzy też leją) i kilka innych cech psychicznych powodują, że tak jak kiedyś milicja z uśmiechem na ustach pałowała protestujących wierząc, że to ich misja (przysięga komuchom rozgrzeszała ich sumienia) tak samo robi to dziś policja

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
8 lat temu

Tak, a potem wywiady, zaproszenia, kolacje... tylko jakoś nawet w 4k nie udało się dostrzec na jego twarzy śladu zadrapania, spuchnięcia, siniaczaka najmnniejszego... nic

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

.... ale jak na razie to ma zaproszenie od kulsona na spotkanie z prokuratorem od ziobry z powdów niby chuligańskich a de fakto politycznych co typowe jest dla dyktatorskiej wladzy

0

Zglos komentarz

S
stein44 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Facet już wcześniej zatrzymywany, m.in. za rzucanie jajkami w rządowe limuzyny, tym razem wdaje się w przepychanki z policją mając kominiarkę na łbie i oczekuje jakiegoś królewskiego traktowania?

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

TYLKO JAJAKMI RZUCAŁ? SZKODA ZE TYLKO TYM, OD KIEDY TO ZA KOMINIARKE DO PIERDLA WSADZAJĄ? TA PRZEPYCHANKA TO BYLA KIEDY PIES KULSONA BYLA PRZEPYCHAMA PRZEZ JEGO BUŹKĘ

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

TYLKO JAJJAMI RZUCAŁ? SZKODA ZE TYLKO TYM, LAITOWO BYŁO. OD KIEDY TO ZA KOMINIARKE DO PIERDLA WSADZAJĄ? TA PRZEPYCHANKA? OWSZEM BYLA KIEDY PIĘŚĆ KULSONA BYLA PRZEPYCHAMA PRZEZ JEGO BUŹKĘ. TEŻ MI KRÓLEWSKIE TRAKTOWANIE, ROZUMIEM ŻE JAK W W DOMA MNIEJ CIĘ BILI, TO CZUŁEŚ SIE JAK KRÓL?

0

Zglos komentarz

Z
Zerocool 🏹 Łowca
8 lat temu

Przestań się wydzierać marksistowski wyrodku.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

czy wiesz chociaż kto to był marks pisowski zboczeńcu? Pewnie nie w pisie nie uczą historii tylko jak dawać doopy i chapać dzidę pe**łom z wierchuszki.

0

Zglos komentarz

R
reb007 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Jebał go pies

0

Zglos komentarz

G
gzygzol 🎖️ Snajper
8 lat temu

od razu na główną,pisiorstwo trzeba pietnowac

0

Zglos komentarz

F
funkiller 😏 Szyderca
8 lat temu

I dobrze. Narodowcy są ok, też muszą być. Ale je...bać sku...rwieli ze sfastykami na rękawach.

0

Zglos komentarz

Reklama