Reklama
Księżyc już ukradli. Piasek z kieszeni już się wysypuje

Księżyc już ukradli. Piasek z kieszeni już się wysypuje

przez qajcy — 8 lat temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
J
jurek1102 Czysta Moc
8 lat temu

No a grunty by oddali Rydzykowi.

0

Zglos komentarz

O
ojciecdyrektorrr 🏹 Łowca
8 lat temu

Co za różnica, która władza u koryta w Polsce. SLD,PO,PIS WSZYSCY KRADNĄ.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Jarek by miał piasku pod dostatkiem dla Alika.

0

Zglos komentarz

B
berger 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Nie zupełnie się z tym zgodzę . Bo jak by przejęli tę pustynię po PO,to i tak by tam było h..j, d..pa i kamieni kupa!

0

Zglos komentarz

A
8 lat temu

Oj i co się tak podniecasz tymi kamieniami, myślisz że pisowcy inaczej komentuja swoją złodziejską działalność w sejmie? Dopiero byłby kabaret jakby podsłuchać karaczana.

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
8 lat temu

Przejęli po PO i do dzisiaj rozdają pieniądze, które PO miało na inwestycje, dali czarnym darmozjadom, nierobom i zadłużyli nasz kraj... Super

0

Zglos komentarz

J
JourneyPL 🏹 Łowca
8 lat temu

Kowala ale poleciałeś peło i inwestycje

0

Zglos komentarz

Reklama